wtorek, 6 września 2011

Quiet book dla Oskara

Kolejna quiet book zrobiona dla synka koleżanki. Jest bardzo podobna do tej robionej dla mojego syneczka. Na okładce zgodnie z życzeniem Reksio.Żyrafa do nauki wiązania kokardek.
Telefon, podobno nim bawi się najczęściej.
Kwiatki do zakładania na guziki.
Obrazek z jeżdżącym samochodem.
Na drzewku siedzi ptaszek..
..a wśród krzaków rośnie kwiatek.
Pod choinką rośnie grzybek.
Ogródek z wyciąganymi warzywkami.
Golas do ubrania i..
.. golas już ubrany.
W kieszonce układanka.

No i tyle. To prezent od mamy na urodziny. Podobno się spodobał. Cieszę się, bo robiąc takie zabawki mam nadzieję, że dzieci będą się dobrze bawiły.

Ostatnio rzadko tutaj jestem. Niestety pewnie będzie mnie tu jeszcze mniej. Trochę mi szkoda z tego powodu, ale jednocześnie się cieszę. Zmieniam pracę!! Jestem przeszczęśliwa! Od razu z satysfakcją złożyłam wymówienie. Jedyny minus tego to system pracy - będę pracować cały tydzień z wolnymi weekendami, ale po 9 godzin. W firmie jest godzinna przerwa na lunch. Ja bym wolała pracować po 8 godzin. Zmiany są też jedynym plusem mojej dotychczasowej pracy. Pracuję po 12 godzin w systemie dzień, noc i dwa dni wolne. Jednak nie żałuję ani trochę. Będę pracowała w dużej firmie logistycznej, gdzie mam nadzieję zapomnę co to znaczy cwaniactwo i kłamstwo. Po obecnej pracy zostanie mi na pewno nieufność i podejrzliwość do ludzi. Między załogą było super, jednak między nami a kierownictwem już nie. Dużo mogłabym o tym pisać, ale nie ma sensu. Do 16.09 jestem na wypowiedzeniu, a 19.09 będę już w nowej pracy. Właśnie uświadomiłam sobie, że to będzie wspaniały prezent na urodziny, które będę obchodzić 18.09. Od dawna nie chodziłam taka uśmiechnięta!!

9 komentarzy:

 1. Książeczka jest przecudna! I gratuluje zmiany pracy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczka świetna!!! A zmiana pracy niech wyjdzie na lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To już Ci składam najserdeczniejsze życzenia :) I gratuluję tak pozytywnej zmiany!
  Co do quiet books, zamierzałam zrobić taką dla córeczki, a może i dla synka, ale z moim niedoczasem to zanim ja ją zrobię, to oni na studia pójdą :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna książeczka ! Jestem pewna ,że się spodobała i chłopczyk ma zajęcie na dłuższy czas ;))
  Gratuluję nowej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem oczarowana książeczką!!! Tyle wspaniałych pomysłów!!! Oby zmiany w sferze zawodowej wyszły jak najbardziej pozytywnie!!! POWODZENIA!!! pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ksiazka super
  jak zwykle :D

  gratuluje zmiany pracy i oby na lepsze wyszlo

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki dziewczyny, ja też mam nadzieję, że będzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem fanem Twoich zabawek, super.

  OdpowiedzUsuń