niedziela, 13 listopada 2011

Listopadowe hafty

Już od jakiegoś czasu widzę u Was na blogach świąteczne przygotowania. Ja też się zaraziłam i też zrobiłam ozdoby na choinkę, lub zawieszki gdzie kto chce. Hafty zrobiłam z głowy przed telewizorem, czyli po prostu wymyśliłam. Naszyłam je na serduszka materiałowe. Wymyśliłam sobie dwa komplety, niebieski i czerwony. Zdjęć niestety nie wkleję, bo listopad jaki jest - każdy widzi: szary, smutny i zimny. No i przez to właśnie nie wychodzą mi zdjęcia. Próbowałam sfotografować dzisiaj te serduszka, ale nawet po przeróbce nic z tego nie wyszło. Wstawiam tylko zdjęcia haftów zrobione w jeden ze słonecznych dni. Te zdjęcia też nie są takie jakbym chciała, ale jak zwykle robione na szybko.
Jak tylko wyjdą mi lepsze zdjęcia całości, to powklejam, ale pewnie nieprędko to nastąpi, bo wychodzę do pracy wcześnie rano, a wracam jak już jest ciemno, więc zdjęcia dobrze nie wyjdą. Tymczasem pooglądajcie sobie to co jest :)


5 komentarzy:

 1. piękne hafciki,ale nie ukrywam, że zawieszki w całości chętnie bym pooglądała :-) pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne hafty ,chętnie zobaczę gotowe zawieszki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja chętnie bym je Wam pokazała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prosze prosze jak równiutko wyhaftowane :)

  OdpowiedzUsuń