poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

No i mamy 2012! Szybko minął ten poprzedni rok, a ten mam wrażenie również taki będzie. Sylwester spędziliśmy u mojej mamy, a zaraz po północy pojechaliśmy do kina na Scherlocka Holmsa, kino zafundowało nam przedpremierowy pokaz, bo film ma wejść na ekrany polskich kin dopiero 5 stycznia. Na wejściu dostaliśmy szampana, czekoladki i chipsy. Niby nic, a jednak miło. Film oceniam jako średni, chociaż nie powiem - niektóre sceny były świetne. I tak samo wyjście było przyjemne. Potem wróciliśmy na noc do mojej mamusi i do domu zebraliśmy się dopiero po południu, a właściwie samochód postawiliśmy pod blokiem i poszliśmy na długi spacer. U nas cały czas temperatura plusowa, więc całkiem przyjemnie było - no i zmęczyliśmy malucha. W domku ładnie zjadł (bo u niego to rzadkość) i myślałam, że padnie, ale w niego wstąpiła nowa energia. Nie wiem skąd te dzieci ją czerpią!
Trochę się rozpisałam, ale dzisiaj mam czas. Mam dzisiaj wolne! Chłopaki planują jechać do teściowej, a ja kombinuję jakby się z tego wywinąć. Ostatnio mam bardzo ochotę coś potworzyć, ale niestety brak czasu mi nie pozwala, a jakby sobie pojechali, to bym miała ciszę i spokój na moje przyjemności. Weekendy mijają mi w zawrotnym tempie. Jak ogarnę cały dom po całym tygodniu, to za wiele czasu dla mnie mi nie zostaje.
A wracając do pierwszego wątku, to w Nowym Roku mój komputer nie przywitał mnie zbyt miło. Najpierw blogger mi zastrajkował, a teraz sam komputer - nie czyta mi karty! Na razie pokaże Wam więc tylko bombki karczochy. Zrobiłam tego więcej, bo mnie to strasznie wciągnęło, ale mogę pokazać tylko 3, bo reszta właśnie na karcie.7 komentarzy:

 1. prześliczna robota!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karczoszki :)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne :-)
  Chciałabym życzyć, wszystkiego dobrego w TYM NOWYM ROKU :-)

  OdpowiedzUsuń