wtorek, 5 kwietnia 2011

Moi ulubieńcy

Ostatnio sporo szyję. Głównie to co najbardziej lubię, czyli zabawki dla dzieci. Ponieważ moja wrodzona praktyczność nie pozwala mi na szycie dużo i w sumie podobnych przedmiotów dlatego zaczęłam się rozglądać za jakimiś galeriami, w których mogłabym sprzedawać moje twory. Jako pierwsza odpowiedziała ArtStacja i tam od dzisiaj możecie kupić moje dziełka, a konkretnie wszystko to co zobaczycie w tym poście. Później oczywiście będę uzupełniać o nowe przedmioty.

Na początek ryba. To taka typowa zabawka dla niemowlaka, którą może obśliniać w nieskończoność, a mama może prać w nieskończoność również. Ma ok 30 cm razem z tasiemkami. Oczka i buzia wyszywana, więc jest bezpieczna.A tutaj jest już cała kolekcja na bazie kota z poprzedniego posta. Są mięciutkie, z elementami wyszywanymi ręcznie, no słodziaki po prostu. Obejrzyjcie sobie :)
I jeszcze raz zapraszam do ArtStacji:

7 komentarzy:

 1. Super kociaki ,a rybka jest przesympatyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kot paskowy i świniak najbardziej mi się podobają, ale wszystkie zwierzaki wyszły Ci bardzo fajnie, proste ale kolorowe dla dzieciaków a to najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo! Cieszę się, że Wam się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwierzyniec po prostu BOSKIIIIII!!!!!!
  Zachwyciła mnie szczególnie ryba, dzieciaki tak kochają wszelkie metki i tasiemki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje dziecko też wiecznie lizało metki, więc tak sobie pomyślałam, że się przyda kilka w maskotce dla niemowlaków.

  OdpowiedzUsuń
 6. kurczak z tasiemkami rewelacyjny! moje dzieci zawsze metki namiętnie wylizywały metki i tasiemki :D a zwierzaki świetne, szczególnie świnka i miś- na początku myślałam że to wszystko koty mają być no ale jakoś ten ogonek świnki do kota nie pasował hihi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Superowe zwierzaki. I ten ogonek kręcony - po prostu nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń