poniedziałek, 10 maja 2010

10 zdjęcie

Zostałam zaproszona do zabawy przez Gosię z Radości najpiękniejszych dni. Na tym komputerze moje 10 najstarsze w kolejności zdjęcie to to:
Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w wakacje. Za dużo na nim nie widać, a właściwie to mnie za bardzo nie widać. Tężnie ciechocińskie za to wspaniale. W tamtym roku nie mieliśmy zbyt dużego wyboru. Synek miał pół roku i zdecydowaliśmy się na spokojny, leniwy wypoczynek. Byliśmy tam tylko kilka dni, a mimo to wypoczęliśmy. Wtedy też pierwszy raz wzięliśmy malucha do basenu ozonowanego. Ale się chlapał! Uśmiech nie schodził mu z ust, a nam tym bardziej.

Ja z kolei zapraszam do tej zabawy:
No i teraz powinnam wkleić jakieś zdjęcia mojego handmade, ale nie mam. Brat wpadł dzisiaj rano i pożyczył sobie mój aparat. Wróci dopiero w piętek, a ja do tej pory mam do wyboru albo wkleić kiepskiej jakości zdjęcia zrobione komórką (bo już się sporo uzbierało nowych rzeczy), albo poczekać na aparat. Nie wiem co zwycięży.

Ki, Rozita - nie dostałam Waszych adresów. Proszę prześlijcie mi je na maila justyna84_21@o2.pl

2 komentarze:

  1. Pogubiłam sie troszkę... nie wysyłałam Ci mojego adresu, prawda?? Bo teraz nie wiem, czy zostałam wliczona do zabawy czy nie :) Chodzi mi oczywiście o "Podaj dalej" :)

    A co do zabawy zdjęciowej, to bardzo dziekuje za zaproszenie :D Nie wiem, czy dam radę dzisiaj, ale napewno na dniach poszukam zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak najbardziej zostałaś włączona i Twój adres już mam i coś dla Ciebie i innych dziewczyn zaczyna już powstawać...

    OdpowiedzUsuń